Nieruchomości - Obsługa prawna nieruchomości - Umowy dotyczące nieruchomości

Doradztwo prawne na rynku nieruchomości nie jest łatwe, między innymi dlatego, że regulacje dotyczące nieruchomości są bardzo rozległe i są domeną nie tylko prawa cywilnego, ale też prawa administracyjnego. Z doświadczenia wiemy, że każdą czynność prawną dotyczącą nieruchomości należy dobrze przygotować. W tym celu niezbędne jest dokładne ustalenie stanu technicznego, ale również precyzyjne ustalenie stanu prawnego nieruchomości. Podczas takiego sprawdzenia nieruchomości należy czasem odpowiedzieć na pytanie co gdy nieruchomość ma nieuregulowany stan prawny. Wszystkie te czynności są potrzebne, aby np. umowa dotycząca nieruchomości była dla nas bezpieczna. Rzetelne przygotowanie pozwala uniknąć kosztownych problemów w przyszłości, które mogą postać, gdy np. ujawnią się wady prawne nieruchomości.

Nasza kancelaria prawna oferuje:

  • kompleksową obsługę prawną przy sprzedaży nieruchomości,
  • kompleksową obsługę prawną w zakresie najmu,
  • kompleksową obsługę prawną w zakresie dzierżawy nieruchomości.

Oferujemy także porady prawne z zakresu nieruchomości, tworzenie umów, weryfikację umów nabycia nieruchomości od dewelopera, weryfikację stanu prawnego nieruchomości.

Obsługujemy zarówno pojedyncze osoby prywatne, jak i deweloperów oraz wspólnoty mieszkaniowe.

Przygotowujemy audyty prawne nieruchomości i identyfikujemy ryzyka towarzyszące transakcjom związanym z ich zakupem lub sprzedażą (a w razie potrzeby pomagamy w regulowaniu ich stanu prawnego), sporządzamy i opiniujemy umowy dotyczące obrotu i zarządzania nieruchomościami, doradzamy przy ustalaniu zabezpieczeń, aktywnie uczestniczmy w negocjacjach handlowych.

Mamy również doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych, w tym w postępowaniach wieczystoksięgowych, o zasiedzenie, zniesienie współwłasności, podział majątku czy ustanowienie służebności.

W sprawach dotyczących obsługi prawnej nieruchomości, porad prawnych prosimy o kontakt z adwokatem lub na dane kontaktowe kancelarii:

Konrad Sałuda Wojciech Górnik
Konrad Saluda - Adwokat sprawy rozwodowe Warszawa Wojciech Górnik - sprawy rozwodowe Warszawa

k.saluda@gornik-saluda.pl

+48 606 334 868

w.gornik@gornik-saluda.pl

+48 792 545 178

ul. Konduktorska 4 lokal 14
00-775 Warszawa
kancelaria@gornik-saluda.pl
+48 22 305 54 24

Wojciech Górnik
Adwokat

w.gornik@gornik-saluda.pl
+48 792 545 178

Konrad Sałuda
Adwokat

k.saluda@gornik-saluda.pl
+48 606 334 868